Elmacık Kemiği Dolgusu

  Elmacık Kemiği Dolgusu İstanbul

  Kişinin güzel ve bakımlı görünmek istemesi ve yanaklarında ön planda olması nedeniyle yanak dolgusu işlemi sıkça tercih edilen uygulamalardan biri olmuştur. Yüzdeki diri ve genç görünüm daha çok elmacık kemikleri ve yanakların durumuyla alakalıdır. Bu nedenle yüz hatlarının canlı ve güzel olmasını isteyenler yüz çevresine dolgu işlemi yaptırmaktadır.

  Elmacık Kemiği Ve Yanaklara Dolgu Uygulaması İstanbul

  Bu uygulama sayesinde kişiler yüzdeki yorulmuş ve asık ifadeden kurtularak daha dinamik hatlara sahip olmaktadırlar. Yaşın ilerlemesine ve yaşlılığa bağlı olarak ciltteki kollajen ve elastik lif ile yağ katmanlarında zaman içerisinde azalma görülmektedir. Bu durum yanaklarda sarkmalara ve yüzdeki diriliğin kaybolmasına neden olmaktadır. Bu sarkma ve diriliğin kaybolmasından rahatsız olanlar sağlıklı ve genç görünme sahip olmak için dolgu işlemine başvurmaktadırlar.

  Yüz ifadelerini belirleyen ve dışarıya karşı önem arz eden unsurların başında yanaklar ve elmacık kemikleri gelmektedir. Yüz ifadesi için önem arz eden elmacık kemiklerine uygulama yapılırken çok dikkat edilmeli, hatlar iyice belirlenerek doğal görünümde şekil bozukluğu olmamasına önem verilmelidir.

  Yapılacak dolgu işlemi kesinlikle alanında uzman bir doktor tarafından klinik  kosullarında yapılmalıdır.

  Randevu Alın!
  Call Now Button